O NAS

Obecność Techmarku na rynku od ponad 25 lat, pozwoliła wypracować grono stałych klientów i partnerów handlowych w kraju oraz za granicą. Zdobyta w tym czasie wiedza i doświadczenie oraz dążenie do stałego rozwoju i chęć sprostania zmieniającym się oczekiwaniom naszych Klientów, jest dla nas stałym napędem do poszukiwań innowacyjnych rozwiązań.

Techmark- mono tower
Techmark- Salvagnini
Techmark- mono tower
Techmark- Salvagnini

Techmark posiada pełną, niezbędną infrastrukturę techniczną i lokalową do wdrożenia nowych produktów na rynek, dlatego naszą bogatą ofertę mebli metalowych postanowiliśmy poszerzyć o nowe produkty zaawansowane technologiczne, które stanowią rewolucję względem standardowych metalowych szaf.

Nasza działalność B+R prowadzona w okresie ostatnich 5 lat doprowadziła do wdrożenia przez nas wielu nowych produktów na rynek (mebli, automatów i innych). Dzięki badaniom, jakie prowadzimy w zakresie wykorzystania technologii RFID, zaczęliśmy ją stosować również w innych naszych produktach (np. meblach warsztatowych i BHP). Dzięki temu zyskały one zupełnie nowe funkcjonalności, stając się bardziej luksusowymi wersjami naszych standardowych modeli. Opracowane technologie planujemy wdrażać również w kolejnych wyrobach, poszerzając tym samym naszą ofertę produktów zaawansowanych technologicznie.

Szafy z technologią RFID z kontrolą dostępu (KD) są odpowiedzią na potrzeby naszych obecnych Klientów, którzy zgłaszali nam zapotrzebowanie na tego typu produkty. Oferta ta skierowana jest głównie do podmiotów wdrażających nowoczesne rozwiązania w zakresie kontroli dostępu, do centrów BPO (outsourcing procesów biznesowych), czy do firm zajmujących się rentalem odzieży.

Więcej informacji na nasz temat znajdziesz tutaj.